Libatse Lasteaed-algkool

Projekti tulemid

Piccolingo

www.piccolingo.eu

Piccolingo kampania eesmärgiks on panna iga laps õppima veel vähemalt kahte keelt peale oma emakeele. Euroopa Liit viib Piccolingo kampaaniat läbi kõigis liikmesriikides, kuid on valinud välja Eesti üheks neljast võtmeriigist koos Rumeenia, Hispaania, Belgiaga, kus viiakse läbi nädala-ajane programm „Piccolingo tegutseb“.
Kampaania on suunatud eelkõige lapsevanematele eesmärgiga pöörata nende tähelepanu sellele, et lastele, kes alustavad võõrkeelte õppimist varakult, on suuremaks saades teiste keelte õppimine lihtsam ning nad tunnevad end võõrkeelte ja teiste kultuuride suhtes kindlamalt.
Piccolingo peamine eesmärk on tõsta lapsevanemate teadlikkust varajase keeleõppe kasulikkusest ja seda eelkõige 0-6 aasta vanuste laste hulgas.

Ka Libatse Lasteaed-Algool tahab anda oma panuse varajase keeleõppe propageerimisse.

Socrates Lingua 2 projekt A.P.P.L.E.

Socrates Lingua 2 projekt A.P.P.L.E. - Autonomous Package Preschool Language Education

Projekti käigus valmis kompaktne keeleõppematerjal inglise ja prantsuse keele õpetamiseks koolieelikutele (3-6 aastased). See sisaldab kahte DVD-d ja kahte raamatut. Keeleõpe toimub käeliste tegevuste kaudu. Täpsemat infot toote, projekti ja varase keeleõppe kohta leiate projekti kodulehelt: www.appleproject.eu

INCA PROJECT

Kogu info leiad http://www.incaproject.eu/home.html